Strešné krytiny Bramac

Bramac Adria

Bramac Adria

Vytvorte si atmosféru Stredomoria u vás doma

Rozmýšľate o spôsobe, ako si vytvoriť atmosféru Stredomoria u Vás doma? Korunujte svoj dom štýlovou strechou. Viacfarebný model Adria Vám zakaždým navodí spomienky na dovolenkovú atmosféru.

Bramac Montero

Bramac Montero

Štrukturovaný povrch so zapusteným granulátom.

Atraktívny vzhľad a vysoká odolnosť nemusia byť v protiklade. Materiálové zloženie modelu Montero bolo upravené tak, aby až o 50% prekročilo platnú normu na pevnosť škridiel. Jej odolnosť a schopnosť zniesť zaťaženie je tak na trhu bezkonkurenčná! Navyše štrukturovaný povrch prináša ďalšie výhody - bezpečnú pochôdznosť, zamedzenie nekontrolovanému zosuvu snehu a tiež výrazne sýto pôsobiace farby, vo verzii canyon dokonca aj vo viacfarebnom prevedení.

rimska skridla

Rímska škridla

Členitá krytina s vysokou vlnou vhodná pre plochšie strechy bungalovov alebo pre rekonštrukcie historických objektov. So svojim mohutným oblúkom je vhodná pre novostavby bungalového typu, ako aj pre rekonštrukciu historických objektov, ktoré majú byť renovované v súlade s tradíciou.

Bramac Klasik

Bramac Klasik

Najobľúbenejší a najpredávanejší profil na slovenských strechách.

Tento model je najobľúbenejším a najpoužívanejším profilom na našich strechách, ktorý harmonicky ladí s prostredím. V ponuke Bramac-u ide o bestseler - dlhodobo najpredávanejší model škridly na Slovensku. Ak sa preň rozhodnete, určite neurobíte chybu.

Bramac Tectura

Bramac Tectura

Dizajnovo moderné riešenie pre vašu strechu

Bramac Tectura s povrchovou úpravou Protector je dizajnovo moderné riešenie pre vašu strechu. Váš dom zvýrazní svojou jednoduchosťou a čistotou línií. Svojim plochým tvarom sa hodí pre objekty modernej architektúry, ale tiež napríklad aj pre drevodomy, nakoľko vzhľadom pripomína drevenný šindeľ.

Bramac Reviva

Bramac Reviva

Klasický vzhľad v novom veľkoformátovom šate

Takto vyzerajúcu strechu máme všetci v pamäti už od detstva. Model Bramac Reviva je však klasikou v novom šate. Ponúka obľúbený vzhľad Bobrovky, no vďaka modernému tvaru s bočnou drážkou a kladeniu škridiel vedľa seba má viaceré výhody: menší počet kusov na m2, nižšiu hmotnosť na m2, rýchlejšiu pokládku a výhdonejšiu cenu.
Pre prípad potreby pokrytia oblých tvarov odporúčame doplniť tento model modelom Bobrovka v rovnakých farebných odtieňoch.

Bramac Bobrovka

Bobrovka

Pre domy zachovávajúce si štýl a tradíciu

Bobrovka nachádza svoje uplatnenie predovšetkým pri rekonštrukciách historických objektov, no s obľubou sa používa aj pri stavbe nových domov zachovávajúcich si štýl a tradíciu. Vďaka svojim malým rozmerom je vhodná na pokrývanie zložitých strešných tvarov ako napr. “volské oko“ a kužeľovité tvary.

Bramac Novo

Moravská škridla Novo

Svojim tvarom pripomína riečne vlny a dáva tak streche živý charakter

Moravská škridla pripomína svojim asymetricky skloneným tvarom riečne vlny, čím dáva streche živý charakter. Navyše s novou povrchovou úpravou Novo má ešte atraktívnejší vzhľad za výhodnú cenu.

Bramac Rímska škridla Novo

Rímska škridla Novo

Členitý profil strechy s vysokou vlnou škridly za dobru cenu!

Hľadáte členitý profil strechy s vysokou vlnou škridly za dobrú cenu? Potom je pre vás ideálna Rímska škridla, ktorá je odteraz tiež k dispozícií s povrchovou úpravou Novo v novej rubínovej červenej farbe.

Bramac Max

Bramac MAX 7°

Riešenie pre nízke sklony striech už od 7°

Prvá inovácia na trhu v oblasti použitia skladanej strešnej krytiny na nízke sklony striech už od 7º (doteraz až od 15º).
Ide o riešenie skladajúce sa z týchto prvkov:

  • špeicálne upravená škridla BRAMAC MAX7º, ktorá vďaka integrovaným kovovým prvkom v hornej časti ešte lepšie zamedzuje prieniku vody pod krytinu
  • vysokokvalitná podstrešná fólia TOP RU s lepiacimi pásmi v mieste prekrývania fólie
  • lepiaca hmota na spoje fólie
  • tesniaci tmel pod kontralaty
  • dva špeciálne odkvapové plechy ústiace do žľabu (jeden pod fóliou, druhý pod krytinou).
Bramac Natura

Bramac Natura

Najobľúbenejší profil škridiel Bramac dostupný skutočne pre každého!

Najobľúbenejší profil veľkoformátových škridiel Bramac je teraz dostupný skutočne pre každého. Vďaka novému výrobnému postupu dokáže Bramac ponúknuť škridlu Natura za veľmi priaznivú cenu. A navyše vďaka kombinácii prírodne hnedého tela škridly s jemne lesklým povrchom získate jedinečný "medený" charakter vašej strechy.

 

BRAMAC

Bramac Logo

CENNÍKY
KATALÓGY
KONTAKT
Tempos, spol s r.o.
Technické informácie