Strešné krytiny Lindab

Rova Mega

Rova mega

Atraktívny románsky štýl, strešná krytina za priaznivú cenu.  V ponuke 3 povrchové úpravy a 21 farebných prevedení.

Rova Maxima

Rova Maxima

Popri svojej cenovej výhodnosti si uchováva všetky prednosti ostatných tvarovo odlišných variánt strešných krytín Lindab, hlavne nízku hmotnosť a možnosť aplikovať ju na strechyuž od sklonu 8˚ (ak nie sú potrebne priečne spoje). V ponuke 3 povrchové úpravy a 21 farebných prevedení.

Rova Profil

Rova Profil

Najrozšírenejšia varianta na trhu a najobľúbenejší typ strešnej krytiny. V ponuke 3 povrchové úpravy a 21 farebných prevedení.

Rova Goodlock

Rova Goodlock

Unikátna plechová strešná krytina bez skrutkovania v ploche. Výška vlny 48 mm je najvyššia v sortimente strešných krytín Lindab.

Rova Topline

Rova Topline

Výška vlny 42 mm zabezpečuje vyššiu pevnosť a tuhosť krytiny, dvojitá vodná drážka zasa dvojité istenie proti vode. V ponuke 3 povrchové úpravy a 21 farebných prevedení.

Lindab roca

Lindab Roca - krytina s kameninovým granulátom

Základom krytiny Lindab Roca je kvalitný oceľový plech hrúbky 0,4 mm s aluzinkovou galvanickou úpravou a  finálnou povrchovou vrstvou z kameninového granulátu.
Výborne kombinuje najdôležitejšie vlastnosti strešných krytín - pevnosť, atraktívny vzhľad, jednoduchú monáž a dlhú životnosť. Vďaka svojej profilácii v kombinácii s kameninovým posypom výborne tlmí hluk dažďa. Výhody tejto krytiny oceníte nielen pri rekonštrukciách ale aj pri nových strechách s vysokými nárokmi.

Lindab Seamline

Lindab Seamline - Exkluzívna falcovaná krytina

LindabSeamline je plech s označením PLX so šírkou 670 mm, čo je špeciálny druh oceľového tepelne pozinkovaného zvitkového plechu jemnozrnnej štruktúry. Jemnozrnná oceľ je ľahko tvarovateľná i napriek tomu, že hrúbka plechu je 0,6 mm. Nízka hmotnosť a takmer neobmedzené možnosti použitia na nové stavby, ale aj na rekonštruované objekty – to sú prednosti strešnej krytiny Seamline od švédskej spoločnosti Lindab.

 

LINDAB

Lindab

NA STIAHNUTIE
KONTAKT
Tempos, spol s r.o.
Technické informácie