Strešné krytiny Ruukki

RUUKKI Adamante

Adamante

Keď ide o štýl, nová krytina Ruukki Adamante je tým najjednoduchším spôsobom ako zaujať. Ruukki Adamante je nový pôsobivý strešný profil pre náročnejších majiteľov domu, ktorý si potrpia na štýl. Avšak uvádzacia cena je stále veľmi zaujímavá. Dve nové farby, Vínovo červená a Zamatovo baklažánová skvele podčiarknu výrazný, štýlový tvar. Ak chcete originálny a nápaditý dom, dovoľte Ruukki Adamante ukázať sa v plnej kráse.

Krytina Ruukki Adamante napriek chladnému severskému pôvodu svojím vzhľadom evokuje príjemné stredomorského prostredie.
Jednoduchý nákup, jednoduchá montáž, jednoducho ju chcete vlastniť. Rovnako ako všetky oceľové strešné krytiny Ruukki, Adamante je navrhnutá tak, aby majiteľom domu zjednodušila a spríjemnila život.

RUUKKI Finnera

Finnera™

Maloformátová strešná krytina

Vďaka novému strešnému modulovému systému Finnera bude vaša strecha nie len krásna, ale aj extrémne odolná a praktická. Revolučné ohnutie prednej hrany maximalizuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a vytvára bezšvové ukončenie strechy i pri použití menšieho formátu plechov. Dosiahnete tým väčšiu kvalitu v rámci celkom bežného skladného balíka, a tak je montáž strechy jednoduchšia a plynulejšia.
Finnera je vhodná pre rôzne pokrývačské projekty. Predáva sa po moduloch o ploche 0,86 m2 pripravených pre montáž priamo zo skladu, a tak bude montáž vašej strechy rýchlejšia a jednoduchšia. Finneru si vďaka malým rozmerom zo skladu odveziete priamo i malým osobným autom. Systém Finnera sa dá použiť na strechy všetkých tvarov a rozmerov, v povrchovej úprave Purex, so zárukou až 40 rokov.

RUUKKI Decorrey

Decorrey™

Cenovo dostupnejšia ako vyzerá

Teraz môžete mať pravú strechu Ruukki za neuveriteľnú cenu. Nová strecha Decorrey je odolná, jej montáž a údržba je jednoduchá. Jej nízky profil jej dáva moderný a štýlový vzhľad, zatiaľ čo jej cenová dostupnosť znamená, že je dokonalá aj pre rekonštrukcie.

RUUKKI Monterrey

Monterrey™

Pohoda letného večera

Monterrey je naším najobľúbenejším modelom a dokonale sa hodí k architektúre každého typu domu a k okolitej krajine. Má nižší profil, čo poskytuje príjemný vzhľad. Krytinu Monterrey ponúkame v troch odlišných modeloch - štandard, plus a premium. Jednotlivé modely sa od seba odlišujú vzhľadom a trvácnosťou

RUUKKI Vintage

Vintage™

Tradičný vzhľad falcovanej krytiny

Inšpirovaný architektúrou minulosti, Ruukki Vintage kombinuje tradičný štýl v moderným podmienkach. Vintage je strecha vysokej kvality, založená na najnovšom know-how materiálov a postupov technológií, tvarom pripomínajúca falcovanú krytinu. Nadčasový dizajn v kombinácii s ľahkou montážou predstavuje prvotriedny výber pri rekonštrukcii strechy.

RUUKKI Classic

Classic™

Jedinečný štýl

Náš model Classic je vo svojej skromnosti štýlová a nadčasová krytina. Jej vzhľad ju robí tiež vhodnou pre rôzne štýly domov.
Jej moderná technológia upevňovania zaisťuje to, že jej montáž je rýchla a jednoduchá, bez potreby špeciálnych nástrojov a je možné ju použiť pre strechy s malým sklonom.

Strecha Classic je k dispozícii v luxusnom prevedení - nový reliéfny povrch dodáva čerstvý elegantný dojem a súčasne zvyšuje tuhosť profilu. Vyznačuje se tiež zlepšenými zvukovo izolačnými vlastnosťami.

RUUKKI

Logo Ruukki

CENNÍKY
KATALÓGY
KONTAKT
Tempos, spol s r.o.
Technické informácie